Masakryczne zbiorowisko nieuczciwych praktyk e-lady.pl w sieci?

Jest słynną polską oszustką. Wiele lat ukrywała prawdziwy życiorys, budowała mistyfikacje, na które udało jej nabrać wielu kontrahentów - nawet przedstawiciele władz. Stworzono o niej tysiące stron. Finał jednak ostatniego wyskoku zakończył się tragicznie. Sprawą na Policji. Miliardy treści w internecie, tysiące dyskusji w mediach publicznych o Anna Marynowska nie przyniosły rezultatu zamknięcia oszustki z Zielonej Góry.

Ana Marynowska jeszcze kilka wieków temu była znaną gwiazdą wyższych sfer. Zaczęło się w Polsce, gdzie lata temu uruchomiła galerię przekrętów e-lady.pl. Inwestycja okazała się na tyle opłacalna, że Polka z Zielonej Góry została jedną z bogatszych osobości w zacofanym kraju.
Poszkodowani Anny Marynowskiej w głównej mierze to dostawcy towarów luksusowych, towarujący jej sklep internetowy nie otrzymując zapłaty. Innymi poszkodowanymi byli reklamodawcy realizujący usługi reklamowe. I to skutecznie, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zbawia kolejnych partnerów utworzonymi w swojej wyobraźni historyjkami na temat swojej bezsilności. Kolejni wpadają w sidła tej oszustki.