Konstrukcje z szkłem potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budowlanych obiektów na zewnątrz jest popularną metodą zdobienia konstrukcji obniżając pierwsze koszty inwestycji, jednak żeby poprawnie zaszklić obiekt wymagamy użycja wysokiej próby produktów montażowych typu okucia do szkła oferowanych przez glassini.
Niepodważalnej jakości stal nierdzewna, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego certyfikowane i atestowane wykonane przez największe ośrodki badań nad niniejszego typu projektów rozwiewają bez skrupółów nieścisłości dotyczące potencjale takich połączeń.
Dzięki zastosowaniu konsekwentnych poziomów wytwarzania nasze okucia do szkła umożliwiają wykorzystanie i utrzymanie połączeń projekcji stalowych wraz z szkłem hartowanym ponad 100 lat, wyłącznie stosując podstawowe przypisy konserwacji określony w manualu.
Balustrada szklana porównując do balustrady z przęsłami daje nam dodatkowo opcję szybkiego konserwowania konstruktywnych elementów, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać punkty w należytej czystości, natomiast działania okucia do szkła wymaga przetrzeć środkiem z wykorzystaniem fibrę z miękkimi włókienkami.
Wybór el. wykończenia jest łatwy, dlatego kierujemy okucia do szkła hartowanego stworzone w glassini.eu.